O mnie

Droga do własnego JA- Kim jestem 
Moja droga duchowa poprowadziła mnie ku wielu aspektom życia, które sama doświadczyłam lub wiedza na ten temat sama do mnie  przyszła. Nie mam przewodników duchowych ani istot które prowadzą ze mną channeling. Już dawno przeszłam ten etap w moim życiu. Dziś pracuję na poziomie mojego serca i Boga (źródło) i dzięki temu widzę więcej oraz sięgam wyżej.
Wykonuję diagnozy czytając z poziomu matrycy świadomości, ale sięgam także poza nią. W trakcie moich podróży astralnych spotykałam się i spotykam z przedstawicielami wielu wyższych cywilizacji. Podróżuje również po wyższych wymiarach.  Przez to inaczej widzę i odczytuję sygnały na ziemi- sama to zauważyłam.

 Moi kochani- Tak jak wiele istot takich jak Ja dzielę się moją wiedzą w sposób dla Was zrozumiały.
Od pewnego czasu pracuję również z ludźmi. Wykorzystując ku temu również narzędzia, które co ciekawe, pomagają mi odkryć ukryte aspekty waszego życia. W lutym tego roku pewna osoba ściągnęła mnie na warsztaty z Kompasu osobistego KI. Nie przywiązywałam do tego większej wagi. Tymbardziej że same warsztaty raczej mnie rozczarowały. Ale sam kompas przyciągnął moja uwagę. Przypadków nie ma. I dlatego sama zaczęłam poznawać to urządzenie i odczytywać jego specyficzny charakter. O samym kompasie napisałam dwa artykuły. Ale jego nowe możliwości odkrywam każdego dnia- pobudza on mojaą intuicję przez co mówi mi więcej niż wskazywałaby jego sztywna struktura. Tak jak niegdyś karty tarota, które odkrywały przede mną indywidualny charakter danej osoby.

Czym się obecnie zajmuję

-Przepowiadanie przyszłości- to efekt obecnie dodatkowy mojej działalności. Staram się raczej pomóc niż odpowiadać na pytania w stylu: Czy on do mnie jeszcze wróci.- no ale wiem że ludzie tego jeszcze potrzebują. Nie chcę się tylko na tym zatrzymywać. Wróżek i wrózbitów jest sporo - mogą wam wywróżyć przyszłość jaką sobie zamarzycie. Bo tak naprawdę tak to działa. - Rozmowa na skypie 1 h - 150 zł

- Diagnoza osobowość na poziomie życia tu i teraz oraz poprzednich inkarnacji i innych wymiarów. Często wchodzę z wielowymiarowość danej osobowości. - wykonuję diagnozę i przesyłam e-mailem lub skype- 1 h 100 zł
- Kompas diagnoza osobista, partnerska. Badam również relacje międzyludzkie m.in. w rodzinie, partnerskie w różnych aspektach życia. Diagnoza nieraz jest kilkustronicowa i poświęcam temu nieraz dzień lub dwa dni. W zależności od szczegółowości jest to koszt 50zł-150 zł

- Gimnastyka słowiańska - to dość ciekawe zagadnienie. Otóż całkiem niedawno o tym pisałam jak nasze pogańskie zwyczaje gdzieś zanikły. A bardzo służyły naszym przodkom. Gimnastyka słowiańska do zestaw ćwiczeń, które ustalam indywidualnie dla każdej kobiety na podstawie jej daty i miejsca urodzenia, kierując się m.in. fazom księżyca w dniu urodzenia. Wykorzystuję w tym celu moja wiedzy z zakresu astrologii i numerologii. Gimnastyka słowiańska poprawia kondycję i zdrowie na poziomie fizycznym jak i duchowym. To coś co nam kobietą dała matka natura. Kultywowana w Rosji i na dalekiej Syberii służy tam kobietom po dziś dzień. Sama praktykuję taką gimnastykę  i widzę duże zmiany na pozytyw. Opracowanie samego zestawu 20 zł. Ale często też mogę dać jako gratis do innych diagnoz.

Na co się przygotowuje w niedługim czasie: 

Warsztaty bycia kobietą. Wydaje się bardzo dziwnym zagadnieniem we współczesnym świecie, ale Drogie Panie aż 90 % kobiet obecnie ma z tym problem- również Ja. Nie chcę w tej części poruszać tego tematu. Ale będą kolejne artykuły związane z tym zagadnieniem.Myślę że ciepła wiosna i lato będą sprzyjały z realizacją projektu. Tym bardziej że planuje robić to w plenerze.
- Regres i diagnoza osobista. Leczenie holistyczne na poziomach kwantowych. Czuję że już w niedługim czasie będę na to gotowa.